Новости ЖК "Левада"

У ЖК «Левада» розпочато продаж квартир в четвертому будинку

Житловий комплекс “Левада” добре відомий бориспільцями. Комплекс з п’яти будинків зводять по вулиці Шевченка в тихому і екологічно чистому районі міста. Три з них – вже готові і заселені, один знаходиться на стадії будівництва і ще один – в проекті.

Після закінчення будівництва в комплексі буде близько 800 квартир. Всі будинки зводяться з екологічно чистого червоної цегли. Тепло в будинках забезпечується незалежно від опалювального сезону завдяки автономній котельні на даху.

Значна увага приділяється інфраструктурі комплексу. Уже побудовано кілька дитячих і одна спортивна площадка, облаштовані зелена зона і декоративний ставок, впорядковано стоянки для автомобілів і розглядається можливість побудови супермаркету.

Увесь комплекс обладнаний системою відеоспостереження і огороджений від сторонніх – увійти на територію можна тільки за допомогою магнітного ключа. Це значно ускладнює проникнення небажаних сторонніх осіб, а також зводить ризик домашнього пограбування або крадіжки автомобіля майже до нуля.

Привертає увагу інвесторів і надійність забудовника. Компанія «Агробудмеханізація» вже 25 років успішно працює в Україні і має на своєму рахунку десятки реалізованих проектів – від житлових будинків до промислових споруд.

На питання «Які квартири користуються найбільшим попитом?», Представники відділу продажів відповідають коротко: – Чи не побудовані. Воно й зрозуміло, адже коштують такі значно дешевше.

Особливістю ЖК “Левада” є також його розташування. Він одночасно знаходиться в тихому, зеленому районі і в той же час в 5 хвилинах від центру міста. Безпосередня близькість зупинки громадського транспорту робить максимально комфортним життя його мешканців. Зручно і швидко можна дістатися як до залізничного вокзалу, так і до аеропорту «Бориспіль» – головних повітряних воріт України. Дорога особистим транспортом до Києва займає близько 20 хвилин.

Квартири в «Леваді» користуються досить великим попитом у покупців. Просторі, з сучасним плануванням і за доступною ціною в мальовничому районі – бажаючих придбати тут житло багато. Вже зараз розпочато продаж квартир в четвертому будинку, який буде зданий в третьому кварталі 2017 року.

Фахівці відділу продажів, який розташований поруч, на вулиці Шевченка, 165а, гостинно запрошують відвідувачів і готові порадити клієнтам дійсно вигідні умови придбання житла, оскільки переконані, що індивідуальний варіант рішення можна знайти для кожного. Зокрема, Вам можуть запропонувати як знижки при 100% оплаті вартості квартир, так і розстрочку від забудовника, і навіть можливість купити обране житло в кредит до 20 років.