Новости ЖК "Левада"

Послуга трейд-ін тепер доступна для тих, хто мріє жити у власному будинку!

Давно мрієте про власний будинок, проте живете в квартирі? 

Якщо Ви маєте будь-яку квартиру у будь-якому стані в ЖК «Левада», то у нас для Вас унікальна пропозиція! Тепер ви зможете обміняти свою квартиру на вже готовий таунхаус в житловому комплексі Borispol Village, з доплатою різниці.

Якщо у вас ще немає права власності, то ви зможете легко обміняти квартиру на таунхаус. Проте якщо ви вже не перший рік мешкаєте у свій квартирі та мрієте про будинок, то ми з радістю допоможемо Вам здійснити Вашу мрію. 

Що ви отримаєте з таунхаусом Borispol Village?

Таунхауси з власною ділянкою та найкращим спортивним майданчиком з власним футбольним полем.
Тільки уявіть собі BBQ та гамак на власній ділянці, а дітлахи розважаються на дитячому майданчику чи грають в футбол. Якщо ви вже давно мрієте про комфортне міське життя, то вам в Borispol Village.

Таунхауси побудовані з червоної цегли, товщина стін – 60 см, що дозволяє будинку буду енергоощадним та економити ваші кошти на комунальних платежах.

Кожен квадратний метр у житловому комплексі Borispol Village використовується максимально ефективно. Усі будинки мають 3 поверхи, загальною площею 144 кв.м.На нульовому поверсі розташовані гараж та господарські приміщення, на першому — кухня-вітальня, а на другому — 3 комфортні спальні.

Нагадуємо, що готовий таунхаус Ви зможете обрати з ремонтом! Простора кухня-вітальня, 3 кімнати, власна прибудинкова територія та гараж — це все Ви отримуєте з Borispol Village!
За детальною інформацією звертайтеся до центру продажу :

073 259 50 25