Новини Житлового Комплексу Левада | ЖК Левада | ЖК Левада

м. Бориспіль, вул. Шевченка, 165а

office@levada.kiev.ua

38(050) 052 04 03

Новини ЖК "Левада"

Послуга трейд-ін тепер доступна для тих, хто мріє жити у власному будинку!

Давно мрієте про власний будинок, проте живете в квартирі? 

Якщо Ви маєте будь-яку квартиру у будь-якому стані в ЖК «Левада», то у нас для Вас унікальна пропозиція! Тепер ви зможете обміняти свою квартиру на вже готовий таунхаус в житловому комплексі Borispol Village, з доплатою різниці.

Останні квартири в ЖК «Левада» за суперціною!

Просторі 3-х кімнатні квартири в 5-й та 6-й черзі за вигідною ціною. Обирайте на власний смак та поспішайте придбати власне житло вже з готовими документами. Сучасне планування, широка інфраструктура та зручне розташування — це ті переваги, які ви отримуєте з житловим комплексом «Левада».
 

Іпотека на квартири в ЖК “Левада” від “Укргазбанк” тепер доступна

 
Вигідні умови від надійного банку, 18,98% річних (включно з додатковими послугами). Можливий термін кредитування: від 1 до 20 років на суму від 10 000 до 1 500 000 гривень.

Травнева акція на останні квартири в ЖК «Левада»

Просторі 2-х та 3-х кімнатні квартири в 5-й черзі за вигідною ціною — 13500 грн/м² у 2-кімнатній та 13000 грн/м² у 3-кімнатній. Обирайте на власний смак та поспішайте придбати власне житло вже з готовими документами.

Будинок 6-ї черги в ЖК Левада введений в експлуатацію.

Вітаємо інвесторів 6-ї черги ЖК Левада, які з хвилюванням чекали на цю подію!
19 грудня компанія-забудовник Агробудмеханізація, в повній відповідності з планом і графіком будівництва, отримала Сертифікат, який засвідчує відповідність збудованого об’єкта проектній документації та підтверджує його готовність до експлуатації.