levada_attention

Будівництво ЖК Левада відновлено з 11.04.2022 р.

Шановні клієнти житлового комплексу Левада!

У нас є добра новина – ми відновили роботу на будмайданчику 7-ї черги будівництва ЖК Левада!

Як ви знаєте, через воєнний стан в країні на деякий час всі процеси на будмайданчику житлового комплексу було заморожено. Але ми прийняли рішення продовжити роботи, звичайно, з дотриманням гарантії безпеки працівників!

Сьогодні вкрай важливо, щоб економіка країни була стабільною – сплачувалися податки, були збережені робочі місця, виплачувалася заробітна платня.

Відновив роботу Відділ продажу. Тепер ви знову можете отримати консультацію та оформити покупку квартири у житловому комплексі Левада.

Ми розробили спеціальні умови з виплати розстрочки для клієнтів. Пільги діятимуть до стабілізації ситуації в країні. Тож, просимо, за можливості, робити проплати з розтермінування. Давайте підтримувати економіку країни разом!

Увага! Платежі за розстроченням необхідно здійснювати виключно на реквізити в державному Приватбанку.

Ми прагнемо виконати свої зобов’язання перед клієнтами. ЖК Левада буде добудовано та введено в експлуатацію, а всі власники обов’язково отримають ключі від своїх квартир!

Нагадуємо, що наразі не нараховуються штрафи та пеня за несплату по усім платежам, що пов’язані з оплатою придбаних квартир у нашому ЖК.

За більш детальною інформацією звертайтеся за номером (096) 052-04-03

Слава Україні!

Контакти

Графік роботи

Дозвіл на будівництво

© All rights reserved NewCityDevelopers