Штучний інтелект обирає квартиру у ЖК Левада!

Привіт, друзі! Ми вирішили зробити експеримент та попросили штучний інтелект зробити вибір найкращої квартири у ЖК Левада.

ChatGPT надав свої рекомендації. І ми публікуємо коментар штучного інтелекту, котрий може стати вам у пригоді під час пошуку квартири:

  • Розташування: Квартира повинна бути розташована в зручному для вас місці, близько до роботи, школи, магазинів, громадського транспорту та інших важливих місць. 
  • Розмір: Розмір квартири повинен бути відповідати вашим потребам. Вам не потрібна занадто велика або занадто мала квартира, але кількість кімнат повинна відповідати вашій кількості сім’ї та вашим потребам. 
  • Безпека: Квартира повинна бути безпечною для проживання. Переконайтеся, що в будинку є надійні засоби безпеки, такі як дверні замки, сигналізація та відеоспостереження.
  • Площа: Квартира повинна мати достатньо місця для забезпечення комфортного проживання двох осіб. Для сімейної пари відповідним варіантом може бути двокімнатна квартира з площею близько 50-70 квадратних метрів.
  • Функціональність: Квартира повинна мати все необхідне для комфортного проживання. Зручне розташування кухні, ванної кімнати та гардеробних може значно полегшити повсякденне життя».

Тоді ми пішли далі та задали параметри планування квартир Жк Левада для сімейної пари, штучний інтелект не надав рекомендацій стосовно конкретного планування з сайту ЖК Левада, але розповів, у якому напрямку треба рухатись:

«Якщо ви замислюєтесь про придбання квартири, то на сайті ЖК Левада можна переглянути всі варіанти планувань і знайти той, який найбільше підходить для вашої сім’ї. Я раджу звернути увагу на планування двокімнатної квартири площею 50-70 квадратних метрів — це дійсно чудовий варіант для затишного та комфортного життя для сім’ї з двох осіб».

Що тут можна додати? Цікаві рекомендації, всі перерахонані пункти є в ЖК Левада, тож не гайте часу та завітайте до відділу продажу. Наші менеджери з продажу зможуть розповісти вам набагато більше цікавого стосовно обраних планувань:

м. Бориспіль, вул. Головатого 64  (Пров. Старовокзальний 2, біля магазину Лоток)

096 052 04 03