З новим роком та Різдвом Христовим!

Минає 2022 рік, котрий виявився складним для нашої країни. Проте ми працювали заради своїх клієнтів та заради України. Будівництво ЖК Левада триває, воно рухається вперед впевненими темпами.

Робимо все для того, щоб якомога швидше виконати свої зобов’язання перед клієнтами, а кожен мешканець ЖК Левада отримав ключі від власної оселі. Підтримуємо економіку країни та надаємо робочі місця, працюємо, аби пришвидшити нашу Перемогу!

Напередодні свят ми від усієї душі хочемо привітати вас та побажати усім Перемоги та Миру. Наступний, 2023 рік обов’язково приноситиме нам багато гарних новин та позитивних звершень! Бажаємо не втрачати сили духу та віри в Україну!

І щоб розпочати Новий рік правильно, ми підготували особливі подарунки! Кожному клієнту, котрий протягом січня укладе договір на придбання квартири у ЖК Левада, ми подаруємо Power Bank Xiaomi Redmi 20000mAh! Цей пристрій допоможе завжди залишатися на зв’язку та бути в курсі всіх гарних новин!

Тож, завітайте до нашого відділу продажу протягом січня. Обирайте свою затишну квартиру та отримуйте подарунки! Сяйте та освітлюйте своїм сяянням все навкруги!

Контакти

Графік роботи

Дозвіл на будівництво

© All rights reserved NewCityDevelopers