Цікава історія

Ми безмежно пишаємось нашими захисниками та захисницями, котрі зараз боронять Україну від загарбників. Вони – наша надія! І кожного разу, коли військові звертаються до нас з приводу придбання квартир у ЖК Левада, це як гарний знак – якщо ці люди активно будують плани на майбутнє, то можна бути впевненими у тому, що це майбутнє буде спокійним та переможним!

Саме такою, сповненою надій історією сьогодні хочемо з вами поділитися. Нещодавно ми допомогли захиснику України з оформленням договору у дистанційному режимі. Чоловік перебував на бойовому завданні у Харківській області, тому не міг приїхати особисто. Проте давно планував придбати квартиру і не хотів відкладати це питання на потім.

Наші ж менеджери можуть працювати і дистанційно, адже зараз технології та засоби зв’язку дозволяють навіть угоду укласти у віддаленому форматі!

Тому після того, як клієнт залишив заявку на нашому сайті, одразу телефоном та у месенджері отримав консультацію стосовно квартир у ЖК Левада та умови придбання. Після чого зробили договір, який вислали поштою на підписання. Чоловік заплатив перший внесок та буквально за два місяці погасив і залишок з розтермінування.

Тепер менеджери з продажів ЖК Левада чекають на новоспеченого власника квартири на оглядини та щоб особисто вже привітати його з придбанням такої омріяної оселі!

Подібні історії надихають нас працювати ще більш активно та швидше будувати наш із вами ЖК Левада. Залишайтесь із нами, обіцяємо, що попереду ще буде багато цікавих та щемливих історій, нових звершень та досягнень!

Все буде Україна!

Контакти

Графік роботи

Дозвіл на будівництво

© All rights reserved NewCityDevelopers